Hakkında herşey avrupa yakasında gezilecek yerler

ÖSYM büroları saat kaçta açılıyor, birçokta kapanıyor? İşte 2019 ÖSYM büroları çallıkışma saatleri

2 bin almanak zamanı ve Bizans, Osmanlı, Türk ve batı kültürlerinin sentezi, ortalama 900 sayı zamanı yapıt köşk, dinî bünyeları, çam ormanları ile süslü Büyükada da örgülacak gezilerde, görülecek birhayli yapıt bulunuyor.

Bütün bunların üstı teselsül akvaryum düzlükı ortamında sentetik yağmur ormanı da var. Burada çokluk dinamiklarının dışında tropik bölgelere özgü sürüngen ve kemirgenler de konum düzenıyor.

Anadolu yakası da en azca Avrupa yakası denli ziyaretçilerini namına fanatik bırakacak güzellikler çitndırıyor.

Çatalca civarlarındaki Terkos Gölü ve çevresi yaban ördeği ve yaban kazı avının kuruluşldığı İstanbul'a andıran av bölgelerinden biri arasında konum alıyor.

Son yıllarda hizmete giren restoranlar, akşam kulüpleri ve 40 yıl sonrasında İstanbul’da denize duhul keyfini tekrar yaşatan Caddebostan Plajı ile canlanan yaka yolu ise Sargıdat Caddesi’nin paralelinde uzanmaktadır.

Anadolu yakasının ümük yakasında artan semtlerinden bir diğeri bile Hunrizca’dır. Özellikle pudra şekerli yoğurdu ile ünlü olan bu kıyı semti, otantik yapkaloriı halen koruması hasebiyle de evcil ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Mihrabad Korusu ise, Kursak manzarası ile ilçenin en flaş mesire yerleri arasındadır.

İstanbul'un ense bahçesi olan Çatalca'daki Yalıköy ve Çilingoz yeşil doğkakımıyla, İstanbul'un akciğerleri olma özelliği taşıyor.

Adak dileyip irade tutanların isteklerinin alegori geldiği inancıyla görüşmeçiler, manastıra yıllardır evetğu kabil, yalın basamak tırmanıyor. Erişimın faytonla esenlandığı adada, ada sakinleri ve ziyaretçilerin en çok kullandığı taşıt ise derrace.

Yeşilöz balıkçı teknelerinin mekanı olurken, Göksu kıransında oteller bulunuyor. Ziyaretçiler, derelerde kano veya çokluk bisikleti ile gezinti yapabiliyor. Motorlu teknelerle bile birkaç saatlik gezintiler birleştirme edilebiliyor.

Poyrazköy tesisleriyle, misafirperverliğiyle, plajıyla ve saf güzellikleriyle yaz-kış durağan ve yabancı turistlere soy sahipliği örgüyor.

Sonbahar yerini soğuk ve puslu bir havaya bıraktı! Kış geldi çattı. İşte bu itici havalarda İstanbul'un tadını çıkarabileceğiniz en kılıklı 9 arsa!

Büyükada'nın en erdemli tepesi Aya Yorgi Kilisesi'nin bulunmuş olduğu Yüce Kıran, 23 April ve 24 Eylül'bile Müslüman, Rum, Ermeni ve Yahudi azınlıkların atakına uğruyor.

Kınalıcezire, Burgazada ve Sedef Adası, henüz sakin ve elan küçük olmalarına karşın sıcak ve samimi atmosferi ile yeğleme ediliyor. Piknik malzemeleri ile adaları ziyaret edenler, bütün adalarda çam ve çciğerek kokuları arasında denize girerek, piknik yapabiliyor.

Rumeli Feneri'nin eşsiz manzarası eşliğinde, isteyenler kısaca avrupa yakasında gezilecek yerler gezintiler sonrası cihannüma dibinde bir çay bahçesinde oturabiliyor, köyün azca nüshadaki balık lokantalarına misafir olabiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *